ציטוטים נבחרים

אספנו כאן מספר ציטוטים נבחרים מספרי אנסטסיה. אנו נמשיך לעדכן את דף זה בהמשך.
ניתן להוריד את כל ספרי אנסטסיה באופן חופשי כאן.

מרחב אהבה

צמחים מסוגלים לגבש מרחב אהבה מהותי למען האדם, במידה והם רבים, שונים והאדם מתקשר איתם, נוגע בהם באהבה. כולם ביחד, הם מסוגלים ליצור בשביל האדם מרחב אהבה מהותי והמביא טוב לנשמה והמרפא את הגוף.

אנסטסיה, ספר שני

אף אחד מאלה שחיים בעולם לא יוכל להכחיש שהוא מרגיש, כאשר מישהו אוהב אותו. התחושה הזו מוחשת ביותר, כאשר אתה נמצא לצד זה שאוהב אותך. אתם קוראים לזה אינטואיציה. למעשה, מהאדם האוהב נפלטים גלי אור בלתי נראים. אך גם כאשר האדם לא נמצא קרוב אליך, אם האהבה שלו חזקה – היא גם כן מוחשת. אז בעזרת הרגש הזה, כאשר מבינים את טבעו, אפשר לחולל ניסים.

אנסטסיה, ספר ראשון

התעוררות

אורח-החיים שלי נראה מפליא בעיניך, אך מדוע האחר לא נראה לך מפליא ופרדוכסלי?

אנסטסיה, ספר ראשון

מדוע האנשים אשר הכירו בכדור-הארץ כבכוכב-לכת, כבברייה הגדולה של תבונת-העל, שההישג העילאי שלה הוא כל מנגנון של הברייה הזו, מייסרים את המנגנון הזה ומכוונים מאמצים רבים כל-כך לשבירתו? ספינת- החלל המלאכותית או המטוס נראה בעיניכם כטבעי ביותר, אך כל המכניקה הזו עשויה מחלקיו השבורים והמותכים של המנגנון הכביר מכולם. דמיין לעצמך ייצור אשר שובר את המטוס הטס, כדי להכין לעצמו מחלקיו פטיש או מגרד, ומתגאה בכך שקיבל את הכלי הפרימיטיבי. הוא לא מבין שאי-אפשר בלי סוף לשבור את המטוס הטס.

אנסטסיה, ספר ראשון

טוהר המחשבה, הרגשות והתחושות האופייניים לרוב בני-האדם, קובעים את נקודת ההימצאות של האנושות ביקום ובזמן.

אנסטסיה, ספר ראשון

כוח המחשבה

טוב היה, אילו אנשים רבים היו מתעוררים בשעה מוסכמת. לדוגמא, בשעה שש בבוקר. חושבים על טוב, לא חשוב, על מה ספציפית. העיקר שהמחשבות יהיו בהירות. אפשר לחשוב על ילדים, על מי שאוהבים, וגם לחשוב, מה צריך לעשות, כדי שלכולם יהיה טוב. וכך לחשוב לפחות חמש-עשרה דקות. ככל שיותר אנשים כך יעשו, יותר מהר תופיע התשובה. הסיבובים של כדור-הארץ גורמים להפרשי שעות באזורים שונים, אך הדימויים אשר ייווצרו במחשבותיהם הבהירות של האנשים האלה, יתמזגו לדימוי יחיד, דימוי מוחשי ועז של מודעות. החשיבה הבו- זמנית על הטוב מעצימה את יכולתו של כל אחד פי הרבה.

אנסטסיה, ספר שני

כוחו של האדם

ביקום כולו, אין יצור אחד בעל חופש רב יותר, בעל יכולת להתפתח בעוצמה רבה יותר, משל האדם. כל שאר הציוויליזציות נחותו ביחס לאדם. ביכולתן להתפתח ולהשתכלל רק במגמה אחת והן אינן חופשיות. גדולת האדם אינה מובנת להן אפילו.

אנסטסיה, ספר ראשון

כללי

אפילו אחד – זה יותר משום דבר. שניים ביחד – זה יותר משניים.

אנסטסיה, ספר שני

אני קיימת בשביל אלה, עבורם אני קיימת.

אנסטסיה, ספר ראשון