ספרי אנסטסיה

אודות הספרים

בשנת 1995, ביקשה אנסטסיה מולדמיר מגרה לכתוב ספר אודותיה ואודות אורח החיים המיוחד שלה. ולדמיר, שעד אז לא כתב ספר מימיו, ענה לבקשת אנסטסיה וכתב את סדרת הספרים "הארזים הצלצלנים של רוסיה". הספרים נחטפו מבתי הדפוס במהירות ויותר מעשרה מליון עותקים נמכרו בכל רחבי העולם. בכל מדינה בה הופיעו הספרים הוקמו סביבם אתרי אינטרנט, פורומים, קבוצות עבודה ולעתים גם יישובים.

הרעיון המרכזי בספרי אנסטסיה הוא ההתקרבות לחיי הטבע ולאדמה והתרחקות ממוצרים מתועשים. לדברי אנסטסיה, חלקת אדמה היא תנאי הכרחי לחיים בריאים. היא ממליצה לרכוש או לשכור חלקת אדמה ונותנת הנחיות מדויקות איזה שתילים לשתול בה, באיזה סדר וכיצד. כמו כן, כדי להתאים את הצמחים שאנו שותלים לצורכי גופנו יש להרוות את הזרעים במידע אודות מצבנו הבריאותי כדי שהצמח יוכל להגביר בתוכו את הוויטמינים והמינרלים הדרושים לנו. אנסטסיה טוענת כי הצמחים מגיבים אישית לאדם. הם יכולים לאהוב או לשנוא אותו ולהשפיע על בריאותו לחיוב או לשלילה. מסיבה זו, אם נאכל את המזון שאנחנו בעצמנו מגדלים, הפירות והירקות יתאימו לנו אישית ויסייעו לנו לשמור על בריאותנו.

ציטוטים מהספרים

על מנת להתרשם מאופי הספרים, תוכלו לקרוא ציטוטים נבחרים מהספרים וכן להגיב ולהציע ציטוטים נבחרים משלכם.

הספרים בעברית

לפניכם תרגום עברי מחודש של כל הספרים שיצאו עד כה. ניתן למצוא ברשת גם תרגומים נוספים לספרים כגון בשפה האנגלית ובשפת המקור ברוסית. אנו מוקירים תודה לאתר גני מולדת, אשר הוקם על מנת לשתף ולהפיץ את הרעיונות המוצגים בספרי אנסטסיה.

  1. חלק א' - אנסטסיה
  2. חלק ב' - הארזים הצלצלניים של רוסיה
  3. חלק ג' - מרחב האהבה
  4. חלק ד' - הבריאה
  5. חלק ה' - מי, אם כן, אנחנו?
  6. חלק ו' - הספר השושלתי
  7. חלק ז' - האנרגיה של החיים
  8. חלק ח' - הציוויליזציה החדשה
  9. חלק ט' - טקסי האהבה
  10. חלק י' - אנסטה

רכישת הספרים

ניתן לרכוש את הספרים מודפסים באתר ״באופן טבעי״.
הספרים מודפסים בבית דפוס אקולוגי לשמירה על הסביבה.